Juice Box Detox&Soğuk Press

heading_title

Neden Cold-Press?

Cold pressed meyve - sebze suları ve kuruyemiş sütünden oluşan Juice’lar, pastörizasyon işleminden geçmedikleri ve hiçbir katkı maddesi içermedikleri için tamamen doğal, besin değeri yüksek içeceklerdir. Özel hidrolik bir pres kullandığımız cold press sistemi sayesinde normal bir katı meyve sıkacağına göre 3 - 5 kat daha fazla vitamin, mineral ve canlı enzim barındırırlar.


 


Neden Juice cleanse ihtiyacım olsun?

İnsan vücudu aslında karaciğer, böbrek ve bağırsaklarımızla sürekli bir temizlik ve toksinlerden arınma halinde. Ancak, özellikle şehir hayatının bizleri her geçen gün daha fazla işlenmiş gıdalara, hava ve su kirliliğine maruz bıraktığı da kaçınılmaz bir gerçek. Bu yabancı maddeler vücudu oldukça zorladığı gibi arınma işlemlerinin yetersiz kalmasına da sebep olabiliyor. Juice cleanse programları, bir yandan vücuda bu temizlikte yardım ederken bir yandan da içindeki vitamin, mineral, enzimlerle vücudun beslenmesini, iyileşmesini ve güçlenmesini sağlıyor.

Düzenli olarak ayda bir kere ya da mevsim geçişlerinde ya da yorgun ve ağır hissettiğimiz, dengesiz beslendiğimiz dönemlerden sonra bir kaç günlük bir juice cleanse hem fiziksel hem de zihinsel olarak iyi hissetmeye yardımcı oluyor.