info@slimbox.com.tr

0545 901 83 35

İletişim

Franchise

Klinik & Online Diyet

S.S.S

SlimBOX paketlerinden hangisi bana uygun?

Üye olup, Başvuru formunu doldurduktan sonra, dilerseniz istediğiniz paket programı siz seçebilir ya da Uzman Diyetisyenimiz & SlimBOX Ekibimiz'den yardım isteyebilirsiniz.

Günde kaç öğün besleneceğim?

SlimBOX - Zayıflama paketleriniz ; 3 ana + 2 ara öğün olacak şekilde düzenlenmektedir. Farklı paket seçenekleri için lütfen https://slimbox.com.tr/tr/package paketlerimizi inceleyiniz.

Ara öğünlerde tok oluyorum yemesem olmaz mı?

Ara öğün yapmak istemeyen üyelerimiz için; ara öğünde iletilen gıdaları ana öğünlerle birlikte tüketmesini tavsiye ediyoruz. Ani kan şekeri düşüşü yaşayan üyelerimizin ise tercihen; vaktinde ara öğünlerini yapmasını önermekteyiz.

Öğünlerde doymuyorum ne yapabilirim ?

Öncelikle kendinize 2-3 gün zaman tanıyın. Su tüketimize daha çok dikkat edin. ( Kg başına 30 -40 ml su mutlaka tüketin. ) Çünkü bazen susuzluk açlık ile karıştırılmaktadır. SlimBOX paketleri karbonhidrat- yağ- protein dengesi baz alınarak, size özel kalori hesabı yapılarak hazırlanmaktadır. Daha önce çok yüksek kalorili bir beslenme düzeniniz var ise vücudunuzun alışması için bir süre geçmesi gerekebilir. Eğer bunlar çözüme kavuşturmazsa, bizimle iletişime geçerek bir üst kalori paketine geçebilirsiniz ya da aşağıdaki ara öğünlerde evde kendiniz ek yapabilirsiniz. En iyi sonuç için SlimBOX paketine uymanızı tavsiye ediyoruz. Ancak takviye istediğiniz durumda hazırlayabileceğiniz sağlıklı seçenekler aşağıdaki gibidir. 1 su bardağı süt veya yoğurt veya kefir 1 bardak ayran + 1 adet galeta (esmer ) 1 adet haşlanmış yumurta 2 tam ceviz veya 10- 15 adet badem / fındık 1 dilim ekmek ( esmer) + 1 dilim peynir ( az yağlı) ½ veya 1 çay bardağı beyaz leblebi 2 adet etimek + 2 adet karper peynir ( light )

SlimBOX ile ne kadar kilo verebilirim?

Her kişinin metabolizma hızı ( yaş-cinsiyet- fiziksel aktivite- kronik hastalıklar..vb ) farklı olduğu için vereceğiniz kilo değişiklik gösterecektir. İlk haftalar hızlı kilo kaybı yaşanabilir ( yağ + sıvı kaybı nedeniyle ) Sonraki haftalar; mevcut olan kilonuzun % 1 -2 si arasında kayıplar yaşanabilir.1 ayda ortalama 3-7 kilo kayıp hedeflenmektedir.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Şirket hesaplarımıza eft / havale yöntemiyle veya ofisimizden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. (Üye olarak; üyelik panelinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.) Eft /havale yöntemi ile ödeme yapan üyelerimizin, ödeme dekontunu info@slimbox.com.tr e-posta adresine göndermesi gerekmektedir. Ödemeyi gerçekleştirdikten 2-3 iş günü sonra ilk SlimBOX Paketinizin teslimatı yapılacaktır. ( SlimBOX mutfağımızda size özel hazırlık yapılabilmesi (menü hazırlığı- alışveriş ) için bu süreye ihtiyaç duyulmaktadır.) Bankaların sistemlerinden kaynaklanan gecikmelerden SlimBOX sorumlu değildir. Size daha iyi hizmet verebilmek adına en geç saat 16.30 ‘a kadar SlimBOX sistemine girişi tamamlamanız gerekmektedir.

Bitki çayı - çay-kahve - su ne kadar içeceğim?

Günlük olarak su tüketimi kg başına 30-40 ml olmalıdır. Örneğin 70 kg bir kişinin günlük su ihtiyacı 70* 30 =2100 ml; 2.1 litre olacaktır . Sıcak havalar ve fiziksel aktivitelerin arttığı durumlarda su tüketiminizi 500 -1000ml arttırmalısınız. Çay ve kahvenin aşırı miktarda tüketimi diüretik etkiye ( vücuttan su atmaya) neden olur. Sağlıklı iseniz; şekersiz olarak günde ortalama 2 kahve ve 3-4 bardak siyah /yeşil çay içmeniz önerilir. Doğal maden suyu tansiyonunuz yüksek değilse günde 1 adet (200ml) içilebilir.

SlimBOX beslenme programlarının faydasını ne kadar sürede görebilirim ?

Her bireyin metabolizma hızı birbirinden farklı olabilmektedir. Dolayısıyla kilo kaybı değişkenlik gösterecektir. Ancak 1.5-2 hafta içinde farkedilir etkiler görülmeye başlanır. Hedeflediğiniz kiloya göre paketinizi tercih ettikten sonra ciddi bir etki görmek istiyorsanız ara vermeden 4 hafta uygulamanızı öneririz.

SlimBOX paket yemeklerini nasıl ısıtacağım ?

SlimBOX yemek kaplarımız polipropilen maddeden yapıldığı için mikrodalga fırında ısıtmaya uygundur. Mikrodalga fırında kendi kabında, şeffaf filmin üzerine birkaç delik açarak 60-90 sn en yüksek enerji seviyesinde ısıtmanız yeterli olacaktır. Alternatif olarak; yemekleri tencereye boşaltarak ya da benmari ısıtma yöntemini kullanabilirsiniz.

SlimBOX deneme paketiniz var mı ?

Paket satışlarımız en az bir haftalıktır. Amacınıza yardımcı olamayacağı için günlük paket siparişi almıyoruz. Bu nedenle dilerseniz 10 günlük deneme paketi alabilirsiniz.

SlimBOX kalori paketleri arasında değişiklik yapabilir miyim ?

Tabi ki, örneğin; seçtiğiniz kalori paketi size yeterli gelmiyor olabilir ya da fiziksel aktivitenizi arttırmış olabilirsiniz bu nedenle daha yüksek kalorili bir pakete geçilebilir. Ya da fiziksel aktivite yapmıyorsanız ve kilo kaybınız azalmış ise daha düşük kalorili bir pakete de geçebilirsiniz. Bu konuda Diyetisyenimiz ve SlimBOX Ekibimiz size yardımcı olacaktır.

30 günlük SlimBOX paket aldım, ama şehir dışına çıkacağım. Programıma sonra devam edebilir miyim ?

SlimBOX programınızdaki değişikliği; bize teslimattan 3 iş günü öncesi saat :12,00 'a kadar haber vermenizi rica ederiz. Programınıza; satın aldığınız günden itibaren 1 yıl içinde hizmet yaptığımız günlerde devam edebilirsiniz.

SlimBOX teslimatı nasıl yapıyor ?

Kuryelerimiz sizin istediğiniz adrese, belli saat aralığında haftanın 6 günü ( Pazar günü hariç ) günlük olarak SlimBOX paketlerinizi getiriyorlar. Haftanın 7 günü hizmet almak isterseniz, cumartesi günü 2 günlük SlimBOX paketiniz teslim edilmektedir.

SlimBOX paketlerininin teslimat saati nedir ?

Teslimat saatlerimiz: Konyaaltı & Hurma & Soğuksu Bölgesi: 12:30 - 16,00 Dedeman & Lara & Güzeloba Bölgesi : 16:30 -18:30 saatleri arasındadır. Teslimat sırasında sizi bulamazsak ; yemeklerinizi termal çanta ile daire kapınıza/ bina güvenliğine teslim etmekteyiz. Size teslim edilen paket ertesi gün tüketilmektedir.

Faturamı nasıl alacağım ?

Faturanız ilk paketiniz içerisinde size teslim edilecektir.