DETOX-JUICEBOX

 

Juice Cleanse paketinde kaç şişe içecek var ve kaç ml  ?

Günlük Cleanse paketi  6 şişe içerir, her biri  500 ml ‘dir.

Kaç gün yapılması tavsiye edilir ?

1-3 günlük zaman diliminde yapılabilir.

Kimler Juice Cleanse yapamaz ?

Büyüme ve gelişme çağında olanlar, emziren anneler, gebelik döneminde,diyabet, prediyabet, insülin direnci, hipertansiyon durumunda, kısa süre önce operasyon geçirmiş bireylerin Juice cleanse yapmasını tavsiye etmiyoruz.

Daha önce hiç juice cleanse yapmadım, ne yapmalıyım?

Daha önce hiç juice cleanse yapmadıysanız tavsiyemiz, JuiceBox Slimpaketimiz ile başlamanız. JuiceBox SlimPaketimizi  görmek için tıklayınız.

JuiceBox Slim Paketi

Juice Box Slim Paketi – Yemekli JuiceBox Paketi

 • Sadece Juice ile beslenmeyi engelleyecek  rahatsızlığı olanlar
 • Juice yaparken yemeksiz yapamam diyenler için,
 • Juice cleanse ( sıvı detoksu) yapmak isteyen  ama çekinenler üyelerimizin tercih edeceği bir menüdür.
 • 3 günden fazla uygulanması tavsiye edilmez.

 

 

JuiceBox Slim Paketi Menü:

 • 3 detoks sıvı içeceği  ( Yeşil-Kırmızı-Sarı)
 • Hindistancevizli Havuç Topları
 • Maş Fasülyeli  Slim Salata
 • Keten Tohumlu & Kapya Biberli Yoğurtlu Dip Sos
 • Kalori:  1100 ±100 kcal

Juice cleanse nedir  ?

 

Juice Cleanse ( Arınma programı - Detoks ) gün boyunca sadece sıvı içeceklerle beslenmenin yapıldığı bir dönemdir. Arınma programının amacı katı besinlere bir süre ara vererek sindirim sistemini dinlendirerek, toksik maddelerden arınma sürecini hızlandırmaktır.

Sağlıklı bireylerde detoksifikasyon süreci doğal yollarla devam edebilirken,  günlük beslenmesini ağırlıklı olarak hayvansal gıda tüketen, sebze ve meyve tüketimine dikkat etmeyen, alkol ve sigara içimiyle  yabancı maddelere fazlaca maruz kalan bireylerde toksik madde tutumu fazla olabilmektedir. Özellikle mevsim geçişlerinde, kendinizi halsiz ve yorgun hissettiğiniz zamanlarda, tatil döneşlerinde, uykusuzluk, baş ağrısı, kramp, gaz, şişkinlik, sivilce, cilt hassasiyeti, kabızlık  ya da nedensiz mide şikayetlerini yaşadığınız dönemlerinde detoks yaparak hem bedeninizi hem de ruhunuzu arındırmalısınız.

 • Detoksa tek başına bir diyet olarak  bakılmamalı ve amaç aç kalarak kilovermek  olmamalıdır.
 • ‘Sağlık; bireyin bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik halinde olmasıdır.’ ilkesinden yola çıkılarak, detoks sürecinde;

 Beden; yeterli uyku ve dinlenme süreci ile,

 Ruh; inancınıza yönelik ibadetler yapılarak veya yoga – meditasyon ile desteklenmelidir.

Neden Juice içecekler içmeliyim ?

Juice içecekler, soğuk press yöntemiyle hazırlanmış taze sebze ve meyve suları karışımıdır. Günlük koşturmamızda yeterli ve dengeli beslenmeye vakit ayıramayan, sıklıkla dışarda hazır gıdalarla beslenme zorunda kalan, bağışıklı sistemi zayıflayan ve sürekli kendini yorgun hissetmeye neden olan beslenme yanlışlarını bir nebze azaltabilmek için sebze ve meyve suyu içimini öneriyoruz.

Neden sebze ve meyvelerin suyunu çıkarıyoruz, yemek daha iyi değil mi ?

Çünkü bir sebze yemeğinde tüketilen sebze ile, suyunu çıkartarak tükettiğimiz sebze arasında kilolarca fark var. Sebze&meyve suyu karışımı  içmek yemeye göre daha kolay olmaktadır, ayrıca sebze tüketmeyen ve sevmeyen bireyler için, soğuk sıkım ile elde edilen sebze &meyve suları  karışımı tat olarak tüketilmeye daha uygundur.

Cold press ne demek ?

Cold press yani soğuk sıkım  (soğuk press ) yöntemi ; besinleri bıçaklar ile parçalamadan; besinleri yavaş yavaş ezerek suyunu  çıkaran bir yöntemdir. Cold press yöntemi ile; düşük hızda çalışarak ve ısı oluşturmadan, meyve ve sebzeler içindeki posadan ayrıştırılarak;  vitamin & mineral ve enzim içeriği yüksek içecekler elde edilir. Elde edilen içecekler; hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden üyelerimize ulaştırılır.

Sipariş ve Teslimat

Siparişiniz ve ödemeniz alındıktan 2 iş günü sonrası; JuiceBox paketiniz adresinize teslim edilecektir. Teslimat saatleri; bulunduğunuz adrese göre; akşam saatlerinde (16.00-20.00 ) yapılmaktadır. Trafiğin yoğun olduğu saat dilimlerinde 30 dakikalık gecikmeler yaşanabilmektedir. Pazar günü hariç her gün teslimatımız vardır.

Ödemeyi nasıl yapıyorum ?

Size ilettiğimiz Hesap numarasına;  eft ya da havale yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaç gün öncesinde sipariş vermem gerekli ?

Teslimat gününden en az 2 iş günü öncesinden sipariş verilmesini öneriyoruz. Daha erken dönemde sipariş verip, ileri bir tarih için paket hazırlığınız yapılabilir.

Siparişimi iptal edebilir miyim  ?

Bazı istisna durumlar hariç, ödemesi alınmış siparişleri maalesef geri ödemesini yapamıyoruz, ancak teslimat gününde 2 iş günü öncesinde haber verilirse, teslimat gününü ileri bir tarihe atabiliyoruz.

Cam Şişe mi , Pet Şişe mi ?

Tercihimiz sizlere elimizden geldiğince doğal, çevreye zararsız ve sağlıklı ürünler sunmak; bu nedenle cam şişelerle içeceklerimizi sunuyoruz. Ancak paketi yanınızda taşıma zorunluluğunuz varsa, taşıma kolaylığı  açısından alternatif olarak Pet şişelerimiz de mevcuttur. Pet şişelerimiz; geri dönüşümlü ve tek kullanımlıktır. ( Siparişiniz sırasında size; cam şişe mi, pet şişe mi tercihiniz sorulacaktır. )