S.S.S

Üye olup, Başvuru formunu doldurduktan sonra, Uzman Diyetisyenimiz ile görüşerek size uygun beslenme planına karar verilecektir.

SlimBOX paketleriniz 3 ana  +  2 ara öğün olacak  şekilde düzenlenmektedir.

Size özel hazırlanan SlimBOX paketlerinde amaç ara öğün yaparak metabolizmanızı aktif tutarak kan şekerinde ani düşüşleri engellemektir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar SlimBOX paketinizin ana ve ara öğünlere sadık kalın . Kilo vermeniz daha kolay olacaktır.

Öncelikle  kendinize 2-3 gün zaman tanıyın. Su tüketimize daha çok dikkat edin. ( Kg başına 30 -40 ml su mutlaka tüketin. ) Çünkü bazen susuzluk açlık ile karıştırılmaktadır. SlimBOX paketleri karbonhidrat- yağ- protein dengesi baz alınarak, size özel kalori hesabı yapılarak hazırlanmaktadır. Daha önce çok yüksek  kalorili bir beslenme düzeniniz var ise vücudunuzun alışması  için bir süre geçmesi gerekebilir.Eğer bunlar çözüme kavuşturmazsa, Diyetisyenimiz ile görüşerek bir üst kalori paketine geçebilirsiniz ya da aşağıdaki araöğünlerden evde kendiniz ek  yapabilirsiniz.

En iyi sonuç için SlimBOX paketine uymanızı tavsiye ediyoruz. Ancak takviye istediğiniz durumda hazırlayabileceğiniz sağlıklı  seçenekler aşağıdaki gibidir.

1 su bardağı süt veya yoğurt veya kefir

1 bardak ayran + 1 adet galeta  (esmer  )

1 adet haşlanmış yumurta

2 tam ceviz veya 10- 15 adet badem / fındık

1 dilim ekmek ( esmer) + 1 dilim peynir ( az yağlı)

½ veya 1 çay bardağı  beyaz leblebi

2 adet etimek +  2 adet  karper peynir ( light  )

Her kişinin metabolizma hızı ( yaş-cinsiyet- fiziksel aktivite- kronik hastalıklar..vb ) farklı olduğu için vereceğiniz kilo değişiklik gösterecektir.İlk haftalar hızlı kilo kaybı yaşanabilir ( yağ + sıvı kaybı nedeniyle ) Sonraki haftalar; mevcut olan kilonuzun % 1 -2  si arasında kayıplar yaşanabilir.1 ayda ortalama 3-7 kilo kaybı hedeflenmektedir.

Günlük olarak su tüketimi kg başına 30-40 ml olmalıdır. Örneğin 70 kg bir kişinin günlük su ihtiyacı 70* 30  =2100  ml;  2.1 litre olacaktır . Sıcak havalar ve  fiziksel aktivitelerin arttığı durumlarda su tüketiminizi 500 -1000ml arttırmalısınız.

Çay ve  kahvenin aşırı miktarda tüketimi  diüretik etkiye   ( vücuttan su atmaya)  neden olur. Sağlıklı iseniz;  şekersiz olarak günde ortalama  2 kahve ve 3-4 bardak siyah /yeşil çay içmeniz önerilir. Doğal maden suyu  tansiyonunuz yüksek değilse günde 1 adet(200ml) içilebilir.

Her bireyin metabolizma hızı birbirinden farklı olabilmektedir.Dolayısıyla kilo kaybı değişkenlik gösterecektir. Ancak 1.5-2 hafta içinde farkedilir etkiler görülmeye başlanır. Hedeflediğiniz kiloya göre paketinizi tercih ettikten sonra ciddi bir etki görmek istiyorsanız  ara vermeden 4 hafta uygulamanızı öneririz.

SlimBOX yemek paketlerimiz polipropilen maddeden yapıldığı  için mikrodalga fırında ısıtmaya uygundur. Mikrodalga fırında kendi kabında, şeffaf filmin üzerine birkaç delik açarak 60-90sn en yüksek enerji seviyesinde ısıtmanız yeterli olacaktır.

İsterseniz önceden ısıtılmış  180 ᴼC fırında 8-10 dakika ısıtmanız yeterlidir.

Ya da yemeklerini tencereye  boşaltarak ya da benmari ısıtma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Paket satışlarımız en az bir haftalıktır. Amacınıza yardımcı olamayacağı için günlük paket siparişi almıyoruz. Bu nedenle dilerseniz 10 günlük deneme paketi alabilirsiniz.

Tabi ki,  örneğin; seçtiğiniz kalori paketi size az geliyor olabilir ya da fiziksel aktivitenizi arttırmış olabilirsiniz bu nedenle daha yüksek  kalorili bir pakete geçilebilir. Ya da fiziksel aktivite yapmıyorsanız ve kilo kaybınız azalmış  ise daha düşük kalorili  bir pakete de geçebilirsiniz. Bu konuda Diyetisyenimiz size yardımcı olacaktır.

SlimBOX sisteminde programınızdaki  değişikliği bize 2 gün öncesinden haber vererek, sonra devam edebilirsiniz. Satın aldığınız günden itibaren 1 yıl içinde hizmet yaptığımız günlerde programa devam edebilirsiniz.

Kuryelerimiz sizin istediğiniz adrese, akşam belli  saat aralığında haftanın 6 günü ( Pazar günü hariç ) günlük olarak SlimBOX paketlerinizi getiriyorlar. Haftanın 7 günü hizmet almak isterseniz,  cumartesi günü 2 günlük SlimBOX paketiniz teslim edilmektedir.

Paketleriniz sizin belirttiğiniz adrese haftanın 6 günü ( Pazar hariç ) dağıtım planlaması doğrultusunda 15.00-19.00 saatleri arasında teslim edilir.  Pazar günü de SlimBOX paketi isteyen üyelerimize  Cumartesi akşam 2 paket teslim edilir.

Öncelikle ,Üyelik formunu doldurun ardından Diyetisyenimiz ile telefonla görüştükten sonra, karar verdiğiniz SlimBOX paketinin ödemesini yapabilirsiniz.

Aşağıdaki şirket hesaplarımıza eft / havale yöntemiyle veya ofisimize gelerekte yapabilirsiniz.

Eft /havale yöntemi ile ödeme yapan üyelerimizin, ödeme dekontunu info@slimbox.com.tr e-posta adresine göndermesi gerekmektedir.

Ödemeyi gerçekleştirdikten 2 iş günü sonra ilk  SlimBOX Paketinizin teslimatı yapılacaktır.( SlimBOX mutfağımızda size özel hazırlık yapılabilmesi (menü hazırlığı- alışveriş ) için bu süreye ihtiyaç duyulmaktadır.)

Bankaların sistemlerinden kaynaklanan gecikmelerden SlimBOX sorumlu  değildir. Size daha iyi hizmet verebilmek adına en geç  saat 16.30 ‘a kadar SlimBOX sistemine girişi tamamlamanız gerekmektedir.

 

Hesap bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Faturanız ilk paketiniz içerisinde size teslim edilecektir.