Ekibimiz

Yasemin Yılmaz AKSOY

Uzman Diyetisyen
Kurucu ortak / Yönetici Diyetisyen

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarı ile tamamlayan Yasemin Yılmaz AKSOY, yüksek lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde Diyabetik Hasta Eğiticisi Yüksek lisans programını tamamlamış ve Uzman Diyetisyen ünvanını almıştır. 2013 yılında Antalya'da faaliyete geçen Yasemin Yılmaz Beslenme & Danışmanlık Merkezi bünyesinde bireye özgü beslenme danışmanlığı hizmetini  bireyin sağlık durumu, sosyal hayatı, yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları hakkında bilgi alarak oluşturulmaktadır. Uzman Diyetisyen Yasemin Yılmaz AKSOY SlimBOX üye danışanlarının ihtiyaç duyduğu kalori miktarlarını hesaplayarak beslenme danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Çalışma Alanları :

* Obezite ve Beslenme Tedavisi

* Okul Çağı ve Adolesan Beslenmesi

* Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme

* Diyabet ve Beslenme Tedavisi (Şeker Hastalığı )

* Sağlıklı Zayıflama Diyet Listesi

* Hastalıklarda Beslenme

 

http://www.yaseminyilmaz.com.tr

 

 

Alper YILMAZ

Ziraat Mühendisi
Kurucu Ortak

 Akdeniz Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünü bitiren Alper YILMAZ , üniversite yıllarında ailesinin sahip olduğu şirkette ve 2012 yılı yazında Amerika’da  eğlence sektöründe çalışmıştır. Mezun olduktan sonra yeni iş fikirleri üzerindeki çalışmasını Girişimcilik Eğitimi'yle pekiştirmiş ve SlimBOX ‘ın temelleri böylece atılmıştır. 

Kenan AKSOY

Gıda Mühendisi
Kurucu Ortak

Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü mezunu Kenan AKSOY, mühendislik eğitimi sırasında aynı zamanda İşletme Fakültesi eğitimini de tamamlamıştır.Üniversite yılları yaz dönemlerinde Amerika'da Subway,Quiznos Sub ve yerel restaurantlarda çalışarak aktif olarak gıda sektörü içerisinde yer almıştır. Zorunlu staj eğitimlerini Pınar Süt ve Pınar Et İzmir fabrikalarında tamamladıktan sonra Antalya'da Gıda Mühendisi olarak çalışmış ve daha sonra bir kamu kuruluşunda görev almaya başlamıştır.