SlimBOX Paketleri

SlimBOX Paketleri

Antalya Diyet Yemek Servisi

SlimBOX PAKETLERİ – Diyet Yemek Servisi

Diyet kelimesi bizim için ‘Sağlıklı beslenme’yi ifade etmektedir. Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi -  Antalya; ‘SlimBOX’ ile amacımız, kaloriyi azaltıp, lezzeti arttırarak sağlıklı şekilde beslenmeyi ulaşılabilir hale getirmektir. Sizde sağlıklı beslenerek kendinize bir iyilik yapmak isterseniz, SlimBOX Paketlerimiz ile tanışmaya bekleriz.

 

Slim Menü:

Sağlıklı beslenerek ,  kilo kaybı yaşamak isteyen üyelerimizin tercih ettiği paketimizdir. Kişinin zayıflaması için uygun kalori hesaplanarak;  5 öğünlük ( 3 ana + 2 ara öğünlük )  diyet yemeği adresine teslim edilir.

1300  - 1500 - 1800 ve 2000 kalorilik  zayıflama listeleri kişinin ihtiyacına göre belirlenir.

Örnek Menü:

Kahvaltı : Tam buğday unlu Krep & Beyaz peynir & Ceviz

Ara 1 :  Tarçınlı Elma dilimleri

Öğlen:  Somon Şiş & Pancarlı Kuskus & Domatesli Roka Salata

Ara 2: Chia tohumlu  & Elmalı yulaf ezmesi

Akşam:  Fırında  Mantar Sote  & Zerdeçallı  Yoğurt & Çavdar ekmeği

Sporcu Menü :

Sağlıklı beslenerek  yağ kaybı yaşanmasının yanında,  kas kütlesini arttırmak isteyen sporcu  üyelerimizin tercih ettiği pakettir. 3 ana + 2 ara öğün içerir. Diyet yemekleri kişinin istediği adrese teslim edilir. (Kişiye özel protein içerikler hazırlanabilmektedir. )

Örnek menü:

Kahvaltı : 2 Yumurtalı  omlet & lor peyniri & çavdar ekmeği

Ara 1:  Muz  & Karışık Kuruyemiş

Öğlen :  tam buğday lavaş &  pul biberli tavuk & ayran & kış salata

Ara2 :  Wasa & hindi füme  & light karper peynir

Akşam : Etli Nohut Yemeği & Greçka Pilavı & Naneli Yoğurt

 

Detoks – JuiceBox :

Özel soğuk sıkım makinemiz ile hazırlanan antioksidan içeriği yüksek; 6 adet detoks içecek içeren paketimizdir.  Yüksek besin değerine sahip içeceklerimiz ile; karaciğer, bağırsak ve böbreklerin temizlenme işlevlerine yardım ederek vücudumuzun yenilenmesi ve tazelenmesine yardımcı olur.  1-3 gün arası uygulanmaktadır. Asıl amaç vucudumuzda metabolik faaliyetler sonucunda oluşan toksin maddelerden arınmaktır.  Bunun yanından  kilo kaybına yardımcı olur.

  1. Hazır mısın?      
  2. İçelim, Güzelleşelim
  3. Devam et
  4. Harikasın
  5. Nerdeyse bitti
  6. Tebrikler

 

9 ay 1o gün Menü :

Gebelik sürecinde sağlıklı beslenerek , hem kendi hem de bebeği için en doğru besini alarak, doğru  şekilde kilo almayı hedefleyen anne adayı üyelerimiz için tercih edilen slimbox paketidir. Gebelik sürecini 3 trimester olarak ele alarak;  ay ay alması gereken kalori miktarı ve besin öğeleri hesaplanarak paket gönderimi yapılır. ( 3 ana + 2 ara öğün veya 3 ana + 3 ara öğün olarak seçenekler mevcuttur).

 

Ofis menü :

Fast food yemekten sıkılmış, bugün ne yiyeceğim derdine son verdiren, sağlıklı beslenerek formuna dikkat etmek isteyen üyelerimizin tercih  ettiği SlimBox paketidir. 1 ana öğün (öğlen)  + 1 ara öğün içermektedir. (Diğer öğünlerde beslenme düzenlerine dikkat eden üyelerimizde kilo kayıpları gözlenmektedir. )

Örnek Menü :

Öğlen : Köri soslu Baget & Fırın Patates

Ara1 : Fırında patlıcan  Pizza

veya

Öğlen : Fırında sebze Mücver  &  Zerdeçallı  Yoğurt  & Esmer makarna

Ara2 :  Kuru üzümlü Slim Kurabiye

 

Uzman Diyetisyenimiz Yasemin Yılmaz’ın öncülüğünde kalori miktarları hesaplanan Diyet yemek tariflerimiz ve menülerimiz,  Eğitimli Usta Şefimiz tarafından hazırlanarak, Ziraat Müh. Alper Yılmaz ve  Gıda Müh. Kenan Aksoy tarafından kontrol edilerek, sizlere sunulmaktadır.